Sıkça Sorulan Sorular | Şiir Dünyası

Web sitemizde üye olup şiirler ekleyerek şiirlerinizin okunma sayısına göre para kazanabilirsiniz.

Örneğin; web sitemizde bulunan şiirleriniz bu ay toplamda 1000 okunma yaptı, web sitemizdeki tüm şiirlerimiz toplamda 10 000 okunma yaptı. Yani sizin şiirleriniz tüm şiirlerin %10'u kadar okundu. Dolayısıyla toplamda dağıtılacak olan paradan sizin kazancınız %10 oluyor. Yani mesela bu ay 1000 TL dağıtılacaksa siz 100 TL kazanmış oluyorsunuz.

Tabi bu sayılar örnek amaçlı yazıldı, çok daha yüksek kazançlar sağlamak tamamen sizin elinizde.

Bulunan ay içerisinde dağıtılacak olan para bir önceki ayın kazancına göre hesaplanıyor. Reklam firmalarından alınan reklamlardan elde edilen kazanç reklam sistemlerinden otomatik olarak çekilip Hesabım alanında kullanıcılarımızla paylaşılıyor.

Kazançlar sistemden çekilmekte olup üstünde herhangi bir oynama kesinlikle yapılmamaktadır.

Şu an için ödeme alt limitimiz 50 TL'dir. 50 TL'yi geçen kullanıcılarımızın ödemeleri ayın ilk 15 günü içerisinde belirttikleri PaPara hesabına yapılır.

Ödeme alabilmek için PaPara hesap numaranızı Profilim alanından doldurmanız gerekmektedir. Ödeme bilgilerini girmeyen kullanıcılarımızın ödemeleri bilgilerini doldurana kadar ertelenir. Ödeme bilgilerini girdikleri ay içerisinde ödemeleri yapılır.

Ödeme alabilmek için herhangi bir talepte bulunmanıza gerek yoktur, 50 TL'yi geçti ve ödeme bilgilerinizi girdiyseniz ödemeniz tarafımızca yapılacaktır.

Yanlış ve eksik bilgi veren kullanıcılarımızın ödemeleri bir defaya mahsus bilgilerini düzeltmeleri halinde yapılır. İkinci defa yanlış bilgi verilmesi durumunda hesabınız kalıcı olarak silinir ve ödemeniz yapılmaz.

Evet, üye olmadan da şiir ekleyebilirsiniz. Fakat üye olmadan eklenen şiirler kimin eklediğini bilemeyeceğimiz için ekleyen kişiye kazanç sağlamamaktadır. Şiir ekleyerek para kazanmak için üye olmanız gerekmektedir.


Rastgele 3 Şiir

Vuslat Çayırı


Umut


Âgâz-ı Gazeliyyât 268


Rastgele 3 Şarkı

Boşver Sen Şarkını Söyle


The Inevitable Factor


Necrophilia